St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach

  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach Melbourne heeft een eersteklas locatie binnen slechts 8 minuten wandelen van het Jewish Museum of Australia. Dit appartement van 46 m² is gelegen op 4 km afstand van Flinders Street treinstation en op een korte afstand van Sacred Heart busstation.

Dit appartement biedt gasten een zitruimte en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij de accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach een keuken met glaswerk.

Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de St Kilda wijk van de stad, op 15 minuten rijden vanaf de Eureka Tower. St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach is op 6 km afstand van het Melbourne Aquarium en op 3 km afstand van de Koninklijke Botanische Tuinen van Melbourne gelegen. Deze accommodatie is ook op een paar stappen verwijderd van St Kilda Presbyterian Church gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach Melbourne
Charming Escape In St Kilda Cosy Apt
Mobiele prijsaanbieding

Charming Escape In St Kilda Cosy Apt

331 m van de accommodatie
Cul-De-Sac Charm
Mobiele prijsaanbieding

Cul-De-Sac Charm

8.9
Fantastisch 25 beoordelingen
378 m van de accommodatie
USD 54 USD 49
per nacht
Ultimate Comfort Gem In St Kilda
Mobiele prijsaanbieding

Ultimate Comfort Gem In St Kilda

7.8
Goed 31 beoordelingen
392 m van de accommodatie
USD 159 USD 143
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    25 km

    Treinstations

    Windsor Railway Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach te vinden?
      St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach is in de St Kilda wijk van Melbourne gesitueerd, op 15 minuten met de auto weg van het Melbourne Aquarium.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach?
      Populaire plekken in de buurt van St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach zijn onder andere de Eureka Tower, het Melbourne Aquarium, de Koninklijke Botanische Tuinen van Melbourne.
    • Hoeveel kost het om bij St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach te verblijven?
      De huurprijs van St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach is $159.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Harpers Kitchen en Olive Garden Cicchetti Bar & Grill restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach aangeboden?
      Ja, St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach?
      Bij St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach vinden gasten een keuken met glaswerk.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 46 m².
    • Welke faciliteiten biedt St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach voor zakenreizigers?
      St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    25 km

    Treinstations

    Windsor Railway Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    St Kilda Studio Apartment Walking Distance To The Beach Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten